Contact

Open positions

Czech republic

SAP BW / BO Solution Architect – MIKULOV

YOUR TASKS

  • Management and execution of SAP Business Warehouse / SAP Business Objects projects.
  • Developing the entire staging from data extraction to the BW reporting layer.
  • Applying ABAP logic in the transformations and extraction modules if required.
  • Creating performance-optimized InfoProviders based on DB2 BLU.
  • BW/BO reporting.
  • BW authorizations.
  • SAP BW/BO basic administration and coordination of basic tasks with our hosting provider.
  • Project Management and controlling our external BW/BO consultants.
  • Monitoring of data loads.

YOUR PROFILE

  • Completed technical education (high school or university).
  • Experiences on similar position for 5 years.
  • Very good written and spoken Czech and English skills, German language is an advantage.
  • Knowledge of SAP basic, SAP ABAP, SQL scripting.
  • Communication skills, reliability, responsibility.

OUR OFFER

  • Independent and responsible work in a Global Team.
  • Open and informal atmosphere.
  • Wide range of employee benefits (5 weeks’ vacation, pension contributions, transport allowance, canteen, flexible working time, etc.).
  • Interesting salary with regard to the demands of the position, professional experience and educational qualifications.

YOUR APPLICATION

Would you like to be a part of our team? Then send us your CV by clicking on button "APPLY NOW" or directly to email below.

We are looking forward to meeting you in person soon!

CONTACT PERSON:

Pavla Janoušková, HR Generalist

p.janouskova@griller.at, +420 519 406 007

Technik/Technička prototypové výroby – MIKULOV

 CO BUDETE DĚLAT?

  • Připravovat a chystat podklady pro naši výrobu.
  • Kontrolovat stavy skladových zásob.
  • Spolupracovat se sériovou výrobou na plnění dodávek.

JAK BY MĚL VYPADAT VÁŠ PROFIL?

  • Máte zkušenost s prací v SAPu a Excelu.
  • Plynule hovoříte anglicky nebo německy.
  • Umíte číst v technické dokumentaci.

NABÍZÍME – NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním výrobním závodě.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů (například 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, program kafeterie atd.).
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

ZAUJALI JSME VÁS?

Chcete být součástí našeho týmu? Pak neváhejte a pošlete Váš životopis pomocí tlačítka "APPLY NOW" nebo přímo na email níže. My Vám v nejbližších dnech zavoláme, povíme Vám o práci u nás více a domluvíme se na termínu pohovoru.

Těšíme na osobní setkání s Vámi!

KONTAKTNÍ OSOBA:

Manipulant/Manipulantka – MIKULOV

VAŠE ÚKOLY – CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Vychystávat materiál pro operátory.
  • Zajišťovat dovoz/odvoz materiálu ke strojům.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními.

VÁŠ PROFIL – TĚŠÍME SE NA NĚKOHO, KDO:

  • Je zodpovědný, komunikativní a spolehlivý.
  • Má dobré organizační schopnosti.
  • Zvládne pracovat na 3 směny.
  • Obecně na člověka s chutí do práce.
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou.

  • Odpovídající mzdové ohodnocení a proplacené přesčasy.
  • Nástup možný ihned.

Jana Polláková, HR Officer

j.pollakova@griller.at, +420 519 406 385

Operátor/Operátorka výroby – MIKULOV

VAŠE POZICE – CO VÁS U NÁS ČEKÁ?

  • Jednoduchá elektromechanická montáž - výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl.
  • Kompletní zaškolení ve vlastním tréninkovém centru - naučíme Vás vše, co k práci potřebujete.
  • Hlavní pracovní poměr - stanete se kmenovým zaměstnancem GG.
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.

VÁŠ PROFIL – KOHO HLEDÁME?

  • Máte ukončené alespoň základní vzdělání a jste starší 18 let.
  • Jste manuálně zruční a nebojíte se základní práce s počítačem.
  • Zvládnete pracovat v třísměnném provozu.

  • Odpovídající mzdové ohodnocení a štědře placené přesčasy.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů jako například příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, program Cafeterie a mnohé další.
  • Bezpečnostní obuv, pracovní oděv s logem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.

Pracovník/Pracovnice expedice – POHOŘELICE

VAŠE POZICE – CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Zajišťovat včasnou expedice výrobků - dodací podmínky, řízení nákladových oken atp.
  • Komunikovat s přepravci - telefonicky a emailem.
  • Spravovat informační systém expedice výrobků.
  • Neustálé zlepšovat procesy a nastavení systémů v logistice.
  • Aktivně spolupracovat s komunikovat s kolegy z jiných oddělení firmy.

  • Má výborné organizační a komunikační dovednosti.
  • Umí anglicky nebo německy na pokročilé úrovni.
  • Přistupuje k práci aktivně a zodpovědně.
  • Má ukončenou střední školu maturitní zkouškou či vyšší vzdělání.
  • Má základní znalost MS Office, znalost programu SAP výhodou.
  • Pracovní zkušenosti z oblasti logistiky výhodou, ne však podmínkou.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Ivana Klašková, HR Generalist

i.klaskova@griller.at, +420 519 406 380

facebookyoutubexinglinkedin